Opcje przeglądania

Odpowiednia higiena oraz przestrzeganie przepisów BHP to postawy przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych oraz podczas tatuowania. W każdym salonie oraz studiu tatuażu powinno się używać jednorazowych rękawiczek diagnostycznych w celu zapewnienia ochrony i higieny. Rękawiczki są podstawowym narzędziem przy pracy z Klientem, gdzie istnieje ryzyko naruszenia ciągłości tkanek.

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe firm Mercartor Medical: Ideall NitrileNitrylex; MondoEssenti Care, medaSEPT oraz ZARYS: easyCare i mediCare dostępne w ofercie Beauty Fabric spełniają wszystkie normy BHP stanowiąc barierę ochronną chemiczną i bakteriologiczną. Rękawiczki wykonane są z z syntetycznego kauczuku butadienowo-nitrylowego, wolnego od białek alergicznych, który charakteryzuje wysoka wytrzymałość chemiczna i mechaniczna. Rękawiczki są uniwersalne doskonale dopasowują się do kształtu dłoni zarówno lewej jak i prawej zapewniając komfort pracy przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych. Są wolne od środków pudrujących.
 
Jednorazowe nitrylowe rękawiczki kosmetyczne dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. W ofercie Beauty Fabric znajdują się również inne artykuły jednorazowe takie jak: podkłady kosmetyczne, serwety i prześcieradła, również w kolorze czarnym dedykowane do użytku w studiu tatuażu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl