Opcje przeglądania

PŁYNY I PREPARATY POMOCNICZE DO PAZNOKCI

Odpowiednio dobrane preparaty pomocnicze do paznokci pozwalają przygotować naturalną płytkę do stylizacji oraz są podstawowymi produktami podczas trwania całego zabiegu manicure. W ofercie Beauty Fabric znajdują preparaty pomocnicze rózynych marek takich jak Nails Company, Molly Lac oraz Indigo Nails.

Cleaner służy do odtłuszczania płytki oraz przygotowuje paznokcie pod każdą stylizację. Dokładnie oczyszczona i odtłuszczona płytka zapewnia gwarancję trwałości i brak zapowietrzeń. 

Primer kwasowy i primer bezkwasowy lub Bond to produkty do wytrawiania płytki paznokcia oraz zwiększania przyczepności lakieru hybrydowegożelu do paznokci lub akrylu. Poprawnie zaaplikowany preparat zapewnia 100% przyczepności i brak zapowietrzeń nawet przy problematycznych płytkach.

Cleaner Wipe Off przeznaczony jest do przecierania masy żelowej oraz usunięcia warstwy dyspersyjnej w celu wykonania zdobień, nie matowiąc topu.

Cleaner Shine - nabłyszczający to preparat stosowany na koniec stylizacji. Nadaje stylizacji niepowtarzalnego błysku, a zawarty w produkcie ekstrakt z olejku kokosowego odżywia i nawilża suche skórki wokół paznokci. Cleaner skraca czas wykonywania stylizacji do mimimum, ponieważ nie ma potrzeby stosowania oliwki do skórek. 

Remover to preparat do usuwania lakieru hybrydowego z płytki paznokcia. Zawarta w Removerze lanolina sprawia. że produkt jest znacznie mniej inwazyjny i bardziej bezpieczny dla paznokci. Zdejmowanie hybrydy jest proste, łatwe i przyjemne.

Antifungal to preparat przeciwgrzybiczny do paznokci. Polecany w przypadku pojawienia się grzybicy paznokci a także w celu jej zapobiegania.

W ofercie Beauty Fabric znajdują się również klej do tipsów, zmywacz do paznokci, preparat do czyszczenia pędzli, klej do folii oraz preparat do usuwania skórek wokół paznokci.

Cleaner 15ml Cleaner 15ml
Producent: Indigo Nails
Cena: 18,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cleaner 5ml Cleaner 5ml
Producent: Indigo Nails
Cena: 11,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cleaner NC 1L Cleaner NC 1L
Producent: Nails Company
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cleaner NC 250ml Cleaner NC 250ml
Producent: Nails Company
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Cuticle Remover 10ml Cuticle Remover 10ml
Producent: Indigo Nails
Cena: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej
Natural Basic Key NC 11ml Natural Basic Key NC 11ml
Producent: Nails Company
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
Primer kwasowy NC 11ml Primer kwasowy NC 11ml
Producent: Nails Company
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ultra Bond NC 11ml Ultra Bond NC 11ml
Producent: Nails Company
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl