PĘDZLE DO AKRYLU INDIGO

Pędzle akrylowe Indigo to profesjonalne pędzle dla stylistów paznokci. Wykonane w 100% z naturalnego włosia Kolinsky oraz czerwonej kuny. W ofercie dostępne są pędzle do przedłużania paznokci akrylem oraz do zdobień. Bogata oferta pędzli Indigo daje nieograniczone możliwości tworzenia. Pędzle są zamknięte w metalowej obudowie a skuwki chronią je przed uszkodzeniem.

Pędzle do przedłużania paznokci Vlada Bulle Brush no 9 oraz Acrylic Brush no 8 to najwyższej jakości pędzle do stylizacji wykonane z włosia Kolinsky, które jest idealnie ułożone i docięte tworząc klasyczny koci język. Niezwykle sprężysty brzuszek pędzla pozwala na szybkie rozłożenie akrylu i wymodelowanie pożądanego kształtu. 

Pędzel Acrylic Brush no 4 idealny po pracy w okolicasch skórek wokół paznokci, a także do modelowania elementów przestrzennych NailAtrt. Pędzelek ma kształt kociego języka, wykonany również z włosia Kolinsky. Polecany również jako pędzel do metody żelowej.

Pędzel Oval Excellent no 6 dedykowany do zdobień akrylowych. Wykonany z włosia czerwonej kuny. Niezwykle miękki i precyzyjny.

Pędzle Pro Brush no 2 i Pro Brush no 4 stworzone do małych, precyzyjnych zdobień akrylowych. Ostra końcówka pozwala na tworzenie skomplikowanych elementów. Pędzle wykonane są z włosia czerwonej kuny.

Szeroki asortyment pędzli do paznokci w salonie kosmetycznym wpływa na jakość i komfort pracy. Skompletuj swój zestaw pędzli Indigo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl